W tym roku ponownie otrzymaliśmy zaproszenie do udziału w koncercie „Wrocław Przyszłości”, podczas którego wystąpimy razem z Tarkowski Orkiestra i gwiazdami polskiej sceny muzycznej. Margaret, Andrzej Piaseczny, Edyta Górniak, Alicja Szemplińska, Jakub Józef Orliński, Ralph Kaminski, Janusz Radek, Gracjana Górka, Jadwiga Postrożna, Adam Michalak – zapowiada się spektakularny i różnorodny program! Wydarzenie, tak jak rok temu, poprowadzą Agnieszka Hyży i Tomasz Wolny.

Zapraszamy 30 czerwca o godz. 19:55 na Plac Wolności lub przed telewizory.
Koncert transmitować będzie na żywo Telewizja Polsat, która odpowiada za produkcję audycji telewizyjnej. Producentem koncertu jest Fabryka Spółka Realizatorów Filmowych i Telewizyjnych we współpracy z Miastem Wrocław.
