Charytatywny koncert kolęd dla Piotrka

Razem ze Stowarzyszeniem Kilometry Pomocy zapraszamy na charytatywny koncert kolęd, który odbędzie się w niedzielę 27 stycznia, w kościele pw. św. Jana Apostoła na wrocławskim Zakrzowie, po mszy św. o godzinie 18:30. Datki zebrane do puszek po koncercie przeznaczone zostaną na leczenie i rehabilitację ośmioletniego Piotrka cierpiącego na guz mózgu. Serdecznie zachęcamy do przyjścia na koncert i wsparcia Piotrusia w walce z chorobą. Więcej szczegółów na poniższym plakacie oraz profilu Stowarzyszenia Kilometry Pomocy w serwisie Facebook.

Zaszufladkowano do kategorii News | Możliwość komentowania Charytatywny koncert kolęd dla Piotrka została wyłączona

Smutna wiadomość

Pogrążeni w głębokim smutku zawiadamiamy, że 4 stycznia zmarła Ewa Lenczyk, nasza długoletnia chórzystka, koleżanka i przyjaciółka.

Zawsze pogodna i serdeczna, zarażała innych swoim poczuciem humoru oraz niegasnącym optymizmem. Nas, chórzystów AChPWr, zadziwiała fenomenalną pamięcią – potrafiła podać datę i miejsce wykonania każdego dzieła, jakie kiedykolwiek z nami śpiewała. Będziemy tęsknić za jej wspomnieniami i pełnym ciepła uśmiechem.

Składamy najszczersze wyrazy współczucia rodzinie Ewy. W pierwszym rzędzie sopranów już zawsze nam będzie kogoś brakowało.

Pogrzeb odbędzie się w sobotę, 12. stycznia 2019r. na Cmentarzu Osobowickim, o godz. 9:50.

Zaszufladkowano do kategorii News | Możliwość komentowania Smutna wiadomość została wyłączona

Galowy Koncert Sylwestrowy „Dwa Żywioły” w Wałbrzychu

Serdecznie zapraszamy na Galowy Koncert Sylwestrowy „Dwa Żywioły”, który odbędzie się 30 grudnia 2018 r. o godz. 19:00 w Hali Widowiskowo-Sportowej AQUA ZDRÓJ w Wałbrzychu. W trakcie koncertu usłyszycie przeboje zespołu Budka Suflera oraz fragmenty najsłynniejszych dzieł muzyki klasycznej. Solistom – Krzysztofowi Cugowskiemu i Joannie Horodko – towarzyszyć będzie Orkiestra Symfoniczna Filharmonii Sudeckiej w Wałbrzychu, a także dwa połączone chóry: Chór „Ars Cantandi” Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu oraz Akademicki Chór Politechniki Wrocławskiej (czyli my). Koncertem zadyryguje Piotr Wijatkowski, a całość widowiska reżyseruje Tomasz Janczak. Bilety do nabycia na stronie www.interticket.pl (link).

Więcej informacji: http://www.filharmonia-sudecka.pl/pl/repertuar/2018/grudzien/30/505

Zaszufladkowano do kategorii News | Możliwość komentowania Galowy Koncert Sylwestrowy „Dwa Żywioły” w Wałbrzychu została wyłączona

…wiele ciepła, radości i odpoczynku od codziennych trosk…

Na nadchodzące Święta Bożego Narodzenia życzymy Wam wiele ciepła, radości i odpoczynku od codziennych trosk. Życzymy czasu spędzonego w gronie najbliższych, wśród dźwięków kolęd, pysznych potraw i wspaniałych prezentów. Niech te dni będą dla Was okazją do nowych wzruszeń, niezapomnianych przeżyć i tworzenia kolejnych pięknych wspomnień.

Do usłyszenia po Świętach, jeszcze w roku 2018! 🙂

Zaszufladkowano do kategorii Najnowsze, News | Dodaj komentarz

Zakończyła się 45. edycja Festiwalu Barbórkowego Chórów Akademickich

Wspaniałym koncertem przy pełnej widowni, zajmującej także miejsca na schodach, zakończył się 45. Festiwal Barbórkowy.
Zapraszamy już za rok, tj. 5–8 grudnia 2019 r.
Do wspomnień zachęcamy, prezentując galerię zdjęć z koncertów festiwalowych.

Kliknij tutaj, aby przejść do galerii.

Zaszufladkowano do kategorii News | Możliwość komentowania Zakończyła się 45. edycja Festiwalu Barbórkowego Chórów Akademickich została wyłączona