Najbliższe koncerty AChPWr

Powoli zbliża się zakończenie sezonu artystycznego 2015/2016,
ale u nas jest to bardzo napięty czas.

Już w najbliższą środę (22.06.2016 r.) uświetnimy uroczystość organizowaną w Auli Gmachu Głównego A-1 PWr Politechnika Wrocławska o godz. 10.45 – otwarte posiedzenie Rady Wydziału Budownictwa Lądowego i Wodnego Politechniki Wrocławskiej z okazji Jubileuszu 90-lecia prof. dra inż. Kazimierza Czaplińskiego z udziałem JM Rektora Politechniki Wrocławskiej prof. dra hab. inż. Tadeusza Więckowskiego i zaproszonych Gości oraz inauguracji konferencji „Inżynieria Przedsięwzięć Budowlanych” organizowanej przez Zakład Technologii i Zarządzania w Budownictwie Wydziału Budownictwa Lądowego i Wodnego Politechniki Wrocławskiej.

W piątek (24.06.2016 r.) od godz. 11.30 weźmiemy udział w uroczystości ślubowania radców prawnych Okręgowej Izby Radców Prawnych we Wrocławiu w Sali Audytoryjnej Wrocławskie Centrum Kongresowe (RCTB).

W niedzielę (26.06.2016 r.) zapraszamy wszystkich na koncert kończący sezon artystyczny 2015/2016. Uświetnimy wieczorną Eucharystię o godz. 18, a po Mszy zaśpiewamy koncert a capella. Całość odbędzie się w parafii p.w. św. Brata Alberta,
ul. Kościelna 2 w Mirkowie.

A to nie koniec naszych planów na najbliższe tygodnie – równolegle przygotowujemy się do wyjazdu wakacyjnego na 9th International festival of choirs and orchestras in Tuscany (Italy) i Singing Europe

ZAPRASZAMY

Ten wpis został opublikowany w kategorii News. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.